20.06.2024

Také letos na závěr školního roku jsme pro děti připravili školu v přírodě. V týdnu od 23. do 37. června vyrazíme do Zlatých Hor. Ubytování máme zajištěno v penzionu MAYA. Tento rok nás bude provázet téma Madagaskar. Na děti opět čekají toulky do lesa, sportování, stezka odvahy, vycházky po okolí a badatelské aktivity. Cena školy v přírodě je 3 300,- Kč na žáka a zahrnuje část dopravy (jednu cestu dětem hradí Spolek pro děti), ubytování, stravu 5x denně, celodenní pitný režim a doprovodný program Madagaskar. V neděli23 6. se setkáme v 8:30 hod. před školou a až vše nanosíme do autobusu, vyrazíme směr Zlaté Hory. Čeká nás týden plný aktivit a zábavy. Návrat je plánován na čtvrtek 27.6.2024 okolo 15:00 hodin..