Příměstský tábor

21.06.2024

Stejně jako v předešlých letech máme na měsíc srpen připraven pro děti naší školy příměstský tábor. Tábor proběhne od 12.8. do 16.8.2024 a na programu máme tvoření, sportování, stavění z Lega, výlety do Sluňákova, Záchranné stanice Bartošovice, Tošovic, zábavního centra Horník, jízdu na šlapadlech a odrážedlech a další aktivity.                                                              Všechny přihlášené děti obdržely čestné prohlášení a informace o programu tábora a platbě.                                                          Začínáme v pondělí 12.8.2024. Sraz dětí je od 7:30 do 8:00 ve škole. Nezapomeňte na čestné prohlášení, kartičku pojišťovny a doplatek za tábor. Odpoledne pak děti vždy obdrží informace o programu na další den.